Reference

Pyramidy

Axom Kladno s.r.o. navrhl a dodal materiály pro výrobu upomínkové ceny pro vítěze soutěže o nejlepší služby v oblasti cestovního ruchu.

Prestižní ceny TTG Travel Awards pro nejlepší firmy v oboru cestovního ruchu za rok 2011 byly předány vítězům jednotlivých kategorií na Vysočině v resortu Svatá Kateřina.

Tradiční cenou jsou malé pyramidy, které jsou každý rok zhotoveny z jiného materiálu. Tentokrát organizátoři konzultovali vhodný materiál z firmou Axom Kladno s.r.o. Ta jim doporučila na vlastní pyramidu Perspex® Glass-Look. Tento zelenkavý transparentní typ se často používá jako imitace skla. Pro základnu pyramidy byl použit Perspex® Duo, ve kterém je vyryt příslušný text. Perspex® Duo je metalická deska s černým jádrem určená pro gravírování ve zlatém či stříbrném provedení. Zakázku realizovala firma Member s.r.o.
 
Ceny vyhlašoval jako moderátor večera Ondřej Hejma. Celkem se vyhlašuje 12 kategorií pro které hlasují profesionálové a 5 kategori oceněných veřejností. Mezi vítězi byl například Čedok v nejprestižnější kategorii „nejlepší cestovní kancelář“. Do síně slávy byl uveden generální ředitel Student Agency, pan Radim Jančura.
 
Perspex prokázal, že je vhodný i pro takovouto mimořádnou příležitost a u svých nových majitelů bude jistě vystaven na čestném místě.